Farma Czerniec

Farma Czerniec to rodzinny projekt oparty na idei rolnictwa regeneratywnego, skupiony na zdrowiu, ekologii, prawdziwym jedzeniu, miłości do zwierząt, roślin i szczególnego miejsca, w którym mieszkamy, 180cio hektarowej farmy.

Permakultura

Swoją pracą wspieramy twoje zdrowie. Hodujemy konie, krowy, owce, kozy, uprawiamy zboża, warzywa i owoce. Żyjemy zgodnie z porami roku, potrzebami zwierząt i pod dyktando natury. Na dodatek, mamy wielkie ambicje uzdrowienia planety, zaczynając, oczywiście od uzdrowienia nas samych, tego co jest wokół nas, potem trochę dalej i jeszcze dalej. Dlatego wprowadzamy powolutku do naszego gospodarstwa zasady permakultury i holistycznego zarządzania ziemią. Mamy też plan edukowania kogo się da na ten temat i na razie robimy to poprzez dni otwarte, wycieczki po farmie, promowanie zdrowego jedzenia, warsztaty, posty w social mediach i blog, którym będę się starała opisać co, dlaczego i jak robimy.

Wycieczki po farmie

Ciężko pracujemy cały tydzień, dlatego tylko w niedzielę poświęcamy nasz wolny czas  na wycieczki po farmie. Można nas odwiedzić, trzeba zarezerwować wcześniej miejsce poprzez maila, lub telefonicznie:

farmaczerniec@gmail.com
662 126 383